Výnimočná patentovaná zmes aktivovaných bezlepkových obilnín, orechov, semienok, ovocia goji a vlákniny psyllium. Je aktivovaná, bezlepková, zásaditá, naturálna - 100% RAW. Kompletný zdroj informácii o HRYZKE je na www.hryzka.sk. Jednoducho povedané výživné, chutné a zdravé raňajky pre celú rodinu.

Pri použití zľavového kódu TNJK01 budeš mať pri každom nákupe HRYZKY cez e-shop zľavu 5%. Je časovo neobmedzený a platí aj pre opakované nákupy. Pri objednávke je potrebné zadať kód do kolonky "Uplatniť zľavový kód" a kliknúť na tlačidlo "Prepočítať".do e-shopu  

Katarínka Janurová

Katarína Janurová na Slavkovskom štíte

O Katke by sa dalo povedať, že je typický ambivert - introvert s extrovertnými sklonmi. Na jednej strane má rada samotu, pokoj a bytie sama so sebou, ponorená do nejakej tvorivej činnosti. Rada z úzadia pozoruje správanie ľudí okolo. No pri správnej konštelácii hviezd dokáže byť veľmi spoločenská, zhovorčivá a za každý spontánny nápad. Rada nadväzuje kontakty s novými ľuďmi, z ktorých čerpá kopec inšpirácie a pozitívnych stimulov pre svoje vlastné fungovanie.

Katarína Janurová a jej pyrografická tvorba

Vďaka nej sa naše známosti rozrastajú pomaly po každom súťažnom behu či výlete v horách.

Je otvorená zmenám a zvedavému skúšaniu - je zodpovedná za odštartovanie mnohých dobrých návykov v našom živote, počnúc zdravým stravovaním, chodením na hory a pravidelným behaním.

Jej silnou stránkou je písanie a gramatika, čo možno spoznáte aj na štýle článkov - samozrejme aj tie moje prechádzajú syntaktickými korektúrami u Katky.

V súčasnosti sa naplno venuje svojej záľube - pyrografii, teda vypaľovaniu do dreva. O jej hand-made tvorbe sa viac môžete dozvedieť v sekcii pyrografia.

Miluje prírodu a hory. Od malička mala problém objaviť pre seba "ten svoj" druh športu, až sa raz postavila na štart 4km terénnych pretekov do vrchu - a jej láska k behaniu bola na svete. Rada tiež chodí na turistiku a tancuje.

Jej vášňou je aj štúdium najrôznejších zdrojov informácií o výžive, ich uplatňovanie a testovanie v praxi. Vyžíva sa v príprave farebných chutných receptov. Rada fotografuje, podľa mňa má cit pre dobrú kompozíciu. Voľný čas rada trávi aj v záhradke pri pestovaní domácej zeleniny.

Katarína Janurová s manželom Petrom

Keďže to je výrazne ženská žena, trpí z pohľadu rýdzo mužského štandardnými nedostatkami - ako napr. zaseknutie sa v kúpeľni, pred zrkadlom či v obchode s handrami. :D

Z nás dvoch je tá starostlivejšia, spoločensky príjemnejšia a intuitívnejšia. Nemá rada neúprimnosť, klamstvo a výhovorky. Technickými zručnosťami ale neoplýva ani za mak - ak je Vám ľúto, že máte ostrú sekeru, dajte jej ju na 10 minút do rúk ... :D Často mi kladie "prosté detské otázky" typu "A prečo ...?", čím ma nie raz zaskočí a donúti prehĺbiť svoje znalosti.

To je z môjho pohľadu o nej veľmo v skratke...

Petrík

Petrík Janura

Peter Janura na Tlstej vo Veľkej Fatre

Petrík je prototypom "mužského muža" - je zodpovedný, spoľahlivý, málovravný, bohovsky šikovný a múdry.

Je síce z nás dvoch ten škaredší :D, ale o to zručnejší. Vysvetlí Vám štruktúru sacharidov z fyzikálno-chemického hľadiska, opraví pokazený tlakomer, postaví drevenú posteľ na mieru a prišije nové zipsy na ruksak. Vymení v aute olej a iné, mne neznáme, kvapaliny a naprogramuje web stránku v php i javascripte.

Peter Janura

Postráda však mnohé sociálne skilly. Ak sa má rozprávať so ženami alebo cudzími ľuďmi, zavrie sa radšej do skrine (ktorú najprv vlastnoručne postaví :D ). Ak nemá po ruke skriňu alebo inú možnosť úteku zo spoločnosti, stáva sa z neho nebezpečný mizantropický tvor - Mrzút. Jeho komunikačné schopnosti sa však záhadne zlepšujú v prítomnosti pekných červenovlások/ryšaviek.

Vo voľnom čase rád prebýva "v jaskyni" či "pri ohni" a Boh ochraňuj toho,kto sa mu v tej chvíli prihovorí a preruší tok jeho geniálnych kutilských myšlienok.

Svojím výzorom a správaním mi najviac pripomína ušatého zábavného škriatka. :) Petrík má aj vynikajúce organizačné schopnosti, zaručene Vás dostane z bodu A do bodu B bez fyzickej ujmy (o psychickej by sa dalo polemizovať :D ). Potrpí si na presnosť a všade dorazí o 3 minúty skôr (kým mu to ja nepokazím typickým 15 minútovým meškaním :) ). Nemá rád nedochvíľnosť, ľudskú nerozhodnosť a nečakané zmeny plánov. Je veľký skeptik, ktorý nad novými vecami najprv musí mesiac preventívne pohundrať, kým sa na ne podujme. No potom je zažratý ako drak. :)

Peter Janura s manželkou Katarínou

Svoje okolie má vo zvyku mučivo trýzniť prísnym Zákazom nosenia košieľ, oblečenia na zapínanie a všetkých doplnkov s GOMBIČKAMI - pretože odmalička trpí silnou formou Koumpounofóbie (áno, je to neuveriteľné, ale už je vedecky pomenovaný aj Strach z gombičiek :D). Keď ho chcem nahnevať, viem, čo si obliecť ... :)

V porovnaní so mnou veľmi rýchlo a nečaptavo behá. :D Aby sa pri mojom tempe nenudil, zvykne nosiť do hôr 10kg záťažovú vestu. Poctivo dohliada na svoj a môj zdravý pravidelný spánkový režim - vyhlasuje tzv. Buvulínček už o pol deviatej večer, za čo mu veľmi ďakujem!

Rád si študuje technickosti, chemickosti, fyzičnosti a odpovede na moje prosté otázky.

Toto je Petrík v pár riadkoch, no mohla by som pokračovať...

Katka

Napísali o nás

MANŽELSKÝ PÁR, KTORÉMU UČAROVAL TRAILOVÝ BEH
© 2019 by Janurky - Peter Janura, Katarína Janurová